Kadra szkoleniowa

Justyna Polak

W wieku 8 lat rozpoczęła przygodę z pływaniem w płetwach. Po roku trenowania zdobyła pierwszy medal na Mistrzostwach Polski. 4 lata później  dostała się do Narodowej Kadry Polski pływania w płetwach. Wówczas poraz pierwszy wystartowała w Mistrzostwach Polski , gdzie zdobyła swoje pierwsze medale. Niecały rok pózniej przyszedł kolejny sukces, Puchar Świata i złoty medal. W 2008 roku uczestniczyła w Mistrzostwach Świata w Kolumbii, gdzie zajęła kolejno 5 i 8 miejsce.  Rok później Mistrzostwa Polski i kolejne medale, 10 złotych i 2 srebrne.
Po zakończonej karierze zawodniczej nasza wyładowczyni swoją wiedzę praktczna i teoretyczną przekazuje najmłodszym miłośnikom pływania prowadząc zajęcia na jednej i gdyńskich pływalni.