Facebook  Instagram  Google+

Kurs trenera przygotowania motorycznego

Czym jest Trening Przygotowania Motorycznego?

Nie ulega wątpliwości, iż przygotowanie motoryczne odgrywa kluczową rolę w każdej dyscyplinie sportowej. Stanowi bazę i fundament do osiągania wielkich wyników sportowych. Nowatorskie podejście do przygotowania motorycznego w sporcie otwiera przed współczesnym sportowcem wiele możliwości, pozwalając wspiąć się na wyżyny w rywalizacji sportowej. Nie jest tajemnicą, że odpowiedni program kształtowania motorycznego, zaplanowany i systematycznie wdrażany już od najmłodszych lat korzystnie wpływa na jakość ruchu sportowca, co z kolei wiąże się między innymi z zapobieganiem potencjalnym urazom, a także rozwijanie zdolności motorycznych takich jak (szybkość, siła, moc);

Dlaczego warto zrobić kurs trenera przygotowania motorycznego?

Potrzeba wdrażania odpowiedniego dla konkretnej dyscypliny sportowej treningu motorycznego jest oczywista, niestety na rynku brakuje zarówno odpowiednich kursów, a co się z tym wiąże wykwalifikowanych fachowców w tej dziedzinie.

To właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kurs Trenera Przygotowania Motorycznego. Na którym poznasz zarówno teoretyczne podstawy treningu motorycznego jak również praktyczne rozwiązania konkretnych sytuacji. Program kursu jest zbudowany jest tak, iż treści teoretyczne są jak najbardziej zbieżne z praktyczną wiedzą, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy. Kończąc nasz kurs będziesz gotowy do tego, aby samodzielnie planować i prowadzić treningi motoryczne dla sportowców w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Do kogo skierowany jest kurs Trenera Przygotowania Motorycznego?

Kurs Trenera Przygotowania Motorycznego adresowany jest do osób, które gotowe są na olbrzymią dawkę przydatnych, konkretnych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezbędne w pracy ze sportowcami.

Kto może zrobić kurs trenera?

Aby zdobyć zawód Trenera Przygotowania Motorycznego wystarczy spełnić tylko trzy kryteria:

  • ukończone 18 lat
  • wykształcenie minimum średnie
  • musimy odbyć kurs na Trenera Przygotowania MotorycznegoTerminy dla miasta Wrocław
Terminy weekendowe:

od 21 lipca do 05 sierpnia 2018

zapisz się

od 11 do 26 sierpnia 2018

zapisz sięTerminy tygodniowe:

Brak terminów

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.
W tym celu prosimy o kontakt.