Diagnostyka funkcjonalna z wnioskowaniem klinicznym w dysfunkcjach kręgosłupa szyjnego

Szkolenie Diagnostyka funkcjonalna z wnioskowaniem klinicznym dysfunkcjach kręgosłupa szyjnego jest szkoleniem praktycznym, którego celem jest pokazanie jak bezpiecznie, skutecznie i szybko zdiagnozować ból lub utratę funkcji w przebiegu różnych dysfunkcji kręgosłupa szyjnego. Skuteczne badanie pozwala postawić fizjoterapeucie wiele hipotez dotyczących problemu pacjenta, które są pomocne w skutecznym leczeniu, a w przypadku niepowodzenia stanowią punkt wyjścia do dalszego poszukiwania najlepszego rozwiązania.

W trakcie szkolenia zostaną omówione różne aspekty badania, od podmiotowego do przedmiotowego, którego celem będzie ułatwienie podejmowania decyzji klinicznych oraz tworzenie planu leczenia pacjenta. Znajomość profili klinicznych różnych dysfunkcji odcinka szyjnego jest istotnym elementem wnioskowania klinicznego. Przedstawione podczas szkolenia techniki leczenia stawów, mięśni oraz struktur nerwowych będą zgodne z aktualnym stanem wiedzy wg EBM i są kompilacją tego co najlepsze z obszaru ortopedycznej terapii manualnej.

Umiejętności nabyte przez uczestnika

Program kursu

Cena: 1090 zł

Po szkoleniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz dyplom z hologramem.

Procedura zgłoszenia na kurs

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Diagnostyka funkcjonalna, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania