Masaż w SPA

Ośrodki SPA cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W ich ofercie można znaleźć różne formy masażu mające na celu zrelaksowanie się i odprężenie klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów proponujemy kurs masażu w SPA, na którym nauczymy kursantów sprawnego wykonywania masaży relaksacyjnych, łącznie z autorskim masażem energetyzującym kawą.

Kurs jest zestawem masaży, który w dużym stopniu uatrakcyjni każdy gabinet masażu i CV każdego masażysty. Jeśli chcesz być bezkonkurencyjnym masażystą na rynku to ten kurs nie tylko otworzy Ci drogę kariery, ale dodatkowo nauczy Cię sprawnego i profesjonalnego posługiwania się rękami, gorącymi kamieniami, kijami bambusowymi, bańką chińską czy stemplami ziołowymi.

W pakiecie kursu Masażu w SPA znajdują się: masaż gorącymi kamieniami, masaż kijami bambusowymi, masaż bańką chińska, masaż stemplami ziołowymi. Każdy z masaży przedstawiony jest w sposób nowoczesny, niepowtarzalny. Dodatkowo na kursie masażu SPA doświadczony instruktor nauczy sprawnego wykonywania masażu relaksacyjnego również w nowej ciekawej formie. Każdy z wyżej wymienionych masaży może być poprowadzony jako indywidualny kurs. Mając do wyboru masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińska, masaż kijami bambusowymi, masaż stemplami ziołowymi, profesjonalny masaż relaksacyjny program kursu może być dostosowany do potrzeb grupy.

Program kursu

Cena kursu: 490zł

Po kursie Masaż w SPA każdy kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz dyplom z hologramem.

Kurs Masażu w SPA w MEDACTIVE prowadzą:

lic. Daniel Wolski

mgr Zdzisław Rudziński
Terminy dla miasta Biała Podlaska


Terminy weekendowe:22-23 sierpnia 2020

zapisz sięTerminy tygodniowe:Brak terminów

Terminy dla miasta Kraków


Terminy weekendowe:22-23 sierpnia 2020

zapisz sięTerminy tygodniowe:Brak terminów

Terminy dla miasta Warszawa


Terminy weekendowe:22-23 sierpnia 2020

zapisz sięTerminy tygodniowe:Brak terminów

Terminy dla miasta Wrocław


Terminy weekendowe:18-19 lipca 2020

zapisz się

22-23 sierpnia 2020

zapisz sięTerminy tygodniowe:Brak terminów
Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania