Kurs na instruktora kulturystyki - kursy instruktorskie

Bycie "FIT", dietetyka, ćwiczenia siłowe i wysiłek fizyczny to w ostatnim czasie jedne z bardziej popularnych zajęć. Na FB co chwilę widzimy znajomych, którzy zamieszczają zdjęcia pięknie wyglądających posiłków lub filmiki z treningów na siłowni. Trening kulturystyczny wymaga połączenia tych wszystkich składników dzięki czemu nasze ciało nabiera atrakcyjnego wyglądu.
 
Kurs instruktora kulturystyki ?
 
Na kursie instruktorskim niezwykle utalentowana i wykształcona kadra wykładowców CKKS pokaże i nauczy kursantów jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia kulturystyczne, dobierać dietę i stopniować intensywność treningów aby osiągaćwymarzoną sylwetkę. Na kursie uczymy nie tylko jak dbać o własną sylwetkę ale przede wszystkim jak bezpiecznie i z efektami pracować z klientem. Kurs na instruktora kulturystyki szyty na miarę !
 
W zawodach kulturystycznych zawodnicy oceniani są w wielu płaszczyznach jak np. jakością umięśnienia, odstępami pomiędzy danymi partiami mięśniowymi jak i symetrią i proporcjami mięśni. Kto będzie miał lepszą wiedzę z tego zakresu niż instruktor kulturystyki? Warto również nadmienić, że by zostać pełnoprawnym trenerem personalnym trzeba posiadać właśnie odbyty kurs instruktora, o którym mówimyObecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.
W tym celu prosimy o kontakt.