Kurs na instruktora narciarstwa biegowego

Narciarstwo biegowe, od kilku lat staje się coraz bardziej popularne zarówno wśród dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Wszystko dzieje się za sprawą naszej wspaniałej Justyny Kowalczyk i innych znakomitych zawodników.

Jest to cudowna i odprężająca forma aktywnego spędzania czasu wolnego w otoczeniu najbliższych nam osób. Narciarstwo biegowe można uprawiać praktycznie przez cały rok i w każdych miejscu w Polsce. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych wyciągów narciarskich czy wielkich gór. Wystarczą nam odpowiednie buty, do których w zimie przypniemy narty biegowe, natomiast latem odpowiednie narty na kółkach. Chwytami dwa kijki w ręce i już jesteśmy gotowi do jazdy. Tanim kosztem zyskujemy zdrowie, przyjaciół i dbamy o własne zdrowie a w szczególności o prawidłową pracę serca.

Żeby to wszystko zadziałało należy poznać pewne czynniki wpływające na nasz organizm w trakcie wysiłku fizycznego oraz zapoznać się z prawidłową techniką jazdy na nartach biegowych. Najlepszym sposobem na to jest trening z instruktorem narciarstwa biegowego.

Jeżeli jednak posiadasz już doświadczenie w biegach narciarskich i postanowiłeś dzielić się swoją pasją z innymi to zapraszamy na nasz kurs instruktora narciarstwa biegowego. Postaramy się przekazać Ci kompletną wiedzę dotyczącą narciarstwa biegowego oraz metodyki nauczania poszczególnych elementów technicznych.

Program kursu

Cena kursu:

Instruktor Rekreacji Ruchowej (IRR):
Część specjalistyczna: 990zł.
Część ogólna: 200zł.
Łącznie: 1190zł.

Instruktor Sportu (IS):
Część specjalistyczna: 1190zł.
Część ogólna: 200zł.
Łącznie: 1390zł.

Kurs instruktora Narciarstwa Biegowego w Medactive prowadzi

mgr Dawid Matwijów

Procedura zgłoszenia na kurs

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Narciarstwo Biegowe, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwago organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Terminy dla miasta Jakuszyce


Terminy weekendowe:Brak terminówTerminy tygodniowe:07-12 grudnia 2020

zapisz się

11-16 stycznia 2021

zapisz się

15-20 lutego 2021
Prowadzący:
mgr Dawid Matwijów

zapisz się
Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania