Kurs na instruktora narciarstwa biegowego

Narciarstwu biegowe, od kilku lat staje się coraz bardziej popularne zarówno wśród dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Wszystko dzieje się za sprawą naszej wspaniałej Justyny Kowalczyk i innych znakomitych zawodników.

Jest to cudowna i odprężająca forma aktywnego spędzania czasu wolnego w otoczeniu najbliższych nam osób. Narciarstwo biegowe można uprawiać praktycznie przez cały rok i w każdych miejscu w Polsce. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych wyciągów narciarskich czy wielkich gór. Wystarczą nam odpowiednie buty, do których w zimie przypniemy narty biegowe, natomiast latem odpowiednie narty na kółkach. Chwytami dwa kijki w ręce i już jesteśmy gotowi do jazdy. Tanim kosztem zyskujemy zdrowie, przyjaciół i dbamy o własne zdrowie a w szczególności o prawidłową pracę serca.

Żeby to wszystko zadziałało należy poznać pewne czynniki wpływające na nasz organizm w trakcie wysiłku fizycznego oraz zapoznać się z prawidłową techniką jazdy na nartach biegowych. Najlepszym sposobem na to jest trening z instruktorem narciarstwa biegowego.

Jeżeli jednak posiadasz już doświadczenie w biegach narciarskich i postanowiłeś dzielić się swoją pasją z innymi to zapraszamy na nasz kurs instruktora narciarstwa biegowego. Postaramy się przekazać Ci kompletną wiedzą dotyczącą narciarstwa biegowego oraz metodyki nauczania poszczególnych elementów technicznych.

Program kursu

Cena kursu: od 990 do 1390 zł

Po ukończeniu kursu na Instruktora Narciarstwa Biegowego każdy kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz legitymację plastikową (jest możliwość wyrobienia legitymacji papierowej w formie książeczki)

Kurs instruktora Narciarstwa Biegowego w Medactive prowadzi

mgr Dawid Matwijów

Procedura zgłoszenia na kurs

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Narciarstwo Biegowe, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwago organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 73 333 03 03
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu,
możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.
W tym celu prosimy o kontakt.