Kurs na Instruktora Żeglarstwa

Żeglarstwo jest rewelacyjną formą spędzania czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi.

Celem kursu na Instruktora Żeglarstwa jest przygotowanie kursantów do pracy z osobami, które chcą nauczyć się poruszania jachtem żaglowym.

Na kursie poznacie metodykę nauczania i organizację pracy załogi oraz dowiecie się jak postępować w różnych warunkach wiatrowych. Będziecie potrafili wykonać i zademonstrować z opisem manewry w zakresie programu kursu.

Program kursu

Cena kursu: 1500 zł

Po ukończeniu kursu na Instruktora Żeglarstwa każdy kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz legitymację plastikową (jest możliwość wyrobienia legitymacji papierowej w formie książeczki), która wydawana jest przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.

Procedura zgłoszenia na kurs

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Żeglarstwo, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania