Trening funkcjonalny w praktyce

Trening funkcjonalny jest to nic innego jak najnowocześniejsze trendy ćwiczeń wywodzących się z rehabilitacji. Treningi tego typu systematycznie funkcjonują w Skandynawii, gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na przygotowanie sportowców i ich rehabilitację.

Dwudniowe szkolenie przeznaczone dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów, instruktorów czy nauczycieli wychowania fizycznego. Poznanie prawidłowych wzorców ruchowych pozwoli na poprawienie jakości i sprawności ruchu. Trening funkcjonalny to metoda bazująca na wielopłaszczyznowych ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała lub z użyciem przyborów. Ten system zajęć pozwoli na zastosowanie go w różnych grupach wiekowych. Jest to świetna forma ćwiczeń uzupełniających w treningu różnych dyscyplin sportowych.

Program kursu

Cena kursu: 390 zł

Po kursie Trening Funkcjonalny w praktyce kursanci otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz dyplom z hologramem.

Procedura zgłoszenia

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Trening Funkcjonalny, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Terminy dla miasta Kraków


Terminy weekendowe:22-23 sierpnia 2020

zapisz sięTerminy tygodniowe:Brak terminów
Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania