Kursy doskonalące i medyczne

Masaż tkanek głębokich

Ta forma masażu jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem pracy masażysty. Każdy masażysta dbający o efekty terapeutyczne powinien ukończyć ten kurs.

Cena: 1690.00 zł

Taping medyczno-sportowy

Na kursie Tapingu nauczysz się i przede wszystkim zrozumiesz zasady aplikacji. Poznasz jak i kiedy stosować Kinesiology Tape i taśmy sztywne typu Sport Tape i Power Tape. Najlepszy kurs w Polsce!

Cena: 1290.00 zł

Podstawy terapii manualnej

Szkolenie z Podstaw Terapii Manualnej adresowane jest do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć przygodę z terapią manualną i nie wiedzą, w którym kierunku chcą się szkolić.

Cena: 1590.00 zł

Techniki tkanek miękkich

Szkolenie z technik tkanek miękkich skierowane jest do masażystów i fizjoterapeutów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy o pracę leczniczą na skórze, powięzi i mięśniach.

Cena: 1590.00 zł

Masaż w SPA

Zestaw masaży, który z powodzeniem wzbogaci każdy gabinet masażu i CV każdego masażysty. Jeśli chcesz być konkurencyjnym masażystą na rynku to ten kurs nie tylko otworzy Ci drogę kariery ale również nauczy sprawnego i profesjonalnego posługiwania się rękami, gorącymi kamieniami, kijami bambusowymi, bańka chińska czy stemplami ziołowymi.

Cena: 650.00 zł

Kurs dietetyki sportowej lvl 1

Kurs dietetyki sportowej skierowany jest do wszystkich, którzy przykładają dużą wagę do tego co jedzą, a zarazem uprawiają jakiś sport. Każda osoba, która ukończy kurs dietetyki sportowej zdobędzie wiedzę do budowania planu żywieniowego powiązanego z treningiem.

Cena: 350.00 zł

Kurs - zdrowy kręgosłup

Ćwiczenia profilaktyki bólów kręgosłupa powinni wykonywać wszyscy, szczególnie jeśli mają siedzący tryb pracy/ życia. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup są zajęciami prozdrowotnymi zalecanymi dla ludzi w każdym wieku, a popularność tego typu zajęć stale wzrasta.

Cena: 350.00 zł

Fizjoterapia w sporcie

Na kursach Fizjoterapii w sporcie, przedstawimy Wam praktyczne wykorzystanie technik masażu w większości dyscyplin sportowych.

Cena: 650.00 zł

Prewencja oraz profilaktyka urazów w sporcie

Szkolenie mające na celu pokazać czym jest profilaktyka oraz prewencja w zapobieganiu urazom w sporcie, oraz nauczyć jak planować codzienny trening aby zapobiegać kontuzjom.

Cena: 590.00 zł

Aktywność kobiet w ciąży i po porodzie

Chcesz dowiedzieć się jak pracować z kobietami w ciąży i po porodzie ? Jakie ćwiczenia stosować, aby nie były one zagrożeniem dla mamy i dziecka ? Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu z Aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie.

Cena: 290.00 zł