Kursy instruktorskie i trenerskie

Kurs na instruktora windsurfingu

Kolejna wodna dyscyplina w naszym asortymencie kursów trenerskich i instruktorskich, jeżeli kochasz ten sport i chciałbyś założyć w przyszłości szkółkę to ten kurs jest dla Ciebie.

Cena: od 890.00 zł

czytaj więcej

Kurs na instruktra Kajakarstwa

Okresy wiosenne i letnie sprzyjają owej dyscyplinie, coraz większe grono miłośników kajakarstwa chce doskonalić swoje umiejętności i nauczać innych.

Cena: od 990.00 zł

czytaj więcej

Kurs na Instruktora Kulturystyki

Świat się zmienia i coraz większe grono ludzi zaczyna dbać o siebie, swoją sylwetkę, coraz modniejsza staje się kulturystyka, którą uprawia się głównie pod okiem profesjonalistów.

Cena: od 990.00 zł

czytaj więcej

Kurs na Instruktora Siatkówki

Siatkówka jest sportem, który w naszym kraju osiąga bardzo dobre wyniki, zarówno klubowe jak i reprezentacyjne, dlatego warto zostać Instruktorem tak utytułowanej dyscypliny.

Cena: od 990.00 zł

czytaj więcej

Kurs na Instruktora Samoobrony

Samoobrona jak sama nazwa wskazuje, to nauka o tym jak się bronić, a można nazwać to również sztuką walki. Polega na umiejętności odparcia ataku napastnika bez wykorzystywania jakichkolwiek przedmiotów takich jak noże, kije, pałki itp.

Cena: od 990.00 zł

czytaj więcej

Kurs na instruktora tenisa ziemnego

Tenis ziemny zalicza się do najtrudniejszych sportów indywidualnych na Świecie. W Polsce rozwija się bardzo szybko, a instruktorów na kortach brakuje. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do elity.

Cena: od 990.00 zł

czytaj więcej

Kurs na Instruktora Żeglarstwa

Żeglarstwo jest rewelacyjną formą spędzania czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi. Kurs instruktorski przygotowuje kursanta do nauczania innych prawidłowego żeglowania.

Cena: 1500.00 zł

czytaj więcej

Trening funkcjonalny w praktyce

Trening funkcjonalny jest to nic innego jak najnowocześniejsze trendy ćwiczeń wywodzących się z rehabilitacji. Treningi tego typu systematycznie funkcjonują w Skandynawii, gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na przygotowanie sportowców i ich rehabilitacji. Trening funkcjonalny to metoda bazująca na wielopłaszczyznowych ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała lub z użyciem przyborów.

Cena: 390.00 zł

czytaj więcej