Kadra szkoleniowa

Aktywność kobiet w ciąży

  1. mgr Joanna Bartman

Animator

  1. dr Kamil Świerzko dr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Justyna Bieniek mgr Turystki i Rekreacji

Animator Wypoczynku

  1. dr Kamil Świerzko dr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Justyna Bieniek mgr Turystki i Rekreacji
  3. mgr Sylwia Łyżwa mgr Wychowania fizycznego

DIETETYKA KLINICZNA PAKIET

  1. mgr Katarzyna Potykanowicz mgr dietetyki

DIETETYKA SPORTOWA 1

  1. mgr Monika Arasimowicz mgr Wychowania Fizycznego

FITNESS

  1. inż Magdalena Karasińska Nowak Inżynier Technologii Żywienia
  2. mgr Alicja Chrabańska-Czerwińska mgr Ekonomii
  3. mgr Maja Zajkowska mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Patrycja Rezler mgr Zarządzanie Biznes Sportowym
  5. mgr Sylwia Łyżwa mgr Wychowania fizycznego
  6. Urszula Wołoszyn Intruktor Fitness, Trener Personalny

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

  1. mgr Aleksandra Kociuk mgr Fizjoterapii
  2. mgr Kamil Gąsławski mgr Fizjoterapii
  3. mgr Michał Skorupa mgr Fizjoterapii

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

KIEROWNIK WYPOCZYNKU

  1. Danuta Dubrawska mgr Wychowania Fizycznego
  2. dr Wiktor Tylek dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  3. Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Dorota Tylutka mgr Pedagogiki
  5. mgr Ewelina Cienciała PSYCHOLOG, PEDAGOG
  6. mgr Jadwiga Szymańska mgr Pedagogiki
  7. mgr Justyna Bieniek mgr Turystki i Rekreacji
  8. mgr Marcin Brzeski mgr AWF
  9. mgr Wojciech Piątkowski

KOSZYKÓWKA

  1. mgr Krzysztof Szwej mgr Wychowania Fizycznego

ŁYŻWIARSTWO

  1. mgr Emilia Łopińska mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Maciej Moczko mgr Wychowania Fizycznego

MASAŻ I i II

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. dr Edmund Glibowski dr nauk o Kulturze Fizycznej
  3. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  4. mgr Małgorzata Szymczak Grygierczyk mgr Fizjoterapii
  5. mgr Piotr Denisiuk Fizjoterapeuta

MASAŻ KLASYCZNY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Piotr Denisiuk Fizjoterapeuta

MASAŻ SPA

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. dr Edmund Glibowski dr nauk o Kulturze Fizycznej
  3. mgr Małgorzata Szymczak Grygierczyk mgr Fizjoterapii
  4. mgr Michał Skorupa mgr Fizjoterapii

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Bartłomiej Makaruk D.O. Fizjoterapeuta, Wykładowca Akademicki
  3. mgr Natalia Kujawińska mgr fizjoterapii

MEDYCZNY TRENER PERSONALNY

  1. Janusz Styrna mgr Wychowania Fizycznego
  2. Łukasz Krzywda Fizjoterapeuta, trener medyczny
  3. mgr Bogusz Suchecki mgr Wychowania fizycznego
  4. mgr Karolina Gachowska mgr Wychowania Fizycznego
  5. mgr Roksana Szymańska mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Sebastian Całka mgr wychowania Fizycznego

NARCIARSTWO BIEGOWE

  1. Dawid Matwijów mgr Wychowania Fizycznego
  2. Grzegorz Wojtas Instruktor Narciarstwa Biegowego

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

  1. dr Mariusz Nocoń dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. Grzegorz August mgr Wychowania Fizycznego
  3. Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  4. Marcin Grzelak Instruktor PZN
  5. mgr Jolanta Czechowicz mgr Wychowania Fizycznego
  6. Szymon Medyński Instruktor Narciarstwa

NORDIC WALKING

  1. Jerzy Rybka Instruktor Nordic Walking
  2. Katarzyna Smolarczyk-Rybka Instruktor Nordic

Pakiet szkoleń 3w1

  1. mgr Justyna Bieniek mgr Turystki i Rekreacji

PIERWSZA POMOC

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. mgr Jakub Łucki mgr Medycyny Ratunkowej
  3. mgr Konrad Rechnio mgr Wychowania Fizycznego, Ratownik Medyczny
  4. mgr Michalina Roguska mgr Wychowania Fizycznego

PIŁKA NOŻNA

  1. Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego

PIŁKA RĘCZNA

  1. mgr Grzegorz Markiewicz mgr Wychowania Fizycznego
  2. mgr Sebastian Kapuściński Trener II Klasy Piłki Ręcznej

PŁYWANIE

  1. dr Krystyna Antoniak-Lewandowska dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. Irmina Całus Trener Pływania
  3. Janusz Styrna mgr Wychowania Fizycznego
  4. Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  5. Marcin Rodak mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Karolina Czakańska mgr Wychowania Fizycznego
  7. mgr Urszula Stefaniuk Instruktor Pływania

Pływanie Korekcyjne

  1. dr Anna Ogonowska-Słodownik dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. Irmina Całus Trener Pływania

SAMOOBRONA

  1. mgr Maciej Stefanowicz mgr Wychowania Fizycznego
  2. Paweł Zaremba Pedagog, Instruktor Sportów Walki

SAMOOBRONA- podstawy

  1. Paweł Zaremba Pedagog, Instruktor Sportów Walki

Skuteczna sprzedaż, marketing i komunikacja online

  1. mgr Martyna Księżniakiewicz Inżynier Środowiska
  2. mgr Rafał Lipka

SNOWBOARD

  1. Kamil Marchański Instruktor Snowboardu
  2. Szymon Medyński Instruktor Narciarstwa

SQUASH

  1. mgr Przemysław Atras Trener Squasha

Suche Igłowanie

  1. Łukasz Muszyński PT, MT, OMPT Terapeuta manualny & Instruktor
  2. mgr Dawid Pietrusik Fizjoterapeuta, prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną.

SURVIVAL

  1. mgr Krzysztof Lasecki mgr Wychowania Fizycznego

TANIEC

  1. Katia Smerachanskaya Instruktor Tańca
  2. mgr Klaudia Kowalczyk mgr Fizjoterapii
  3. mgr Sylwia Łyżwa mgr Wychowania fizycznego
  4. Natalia Rudnik Instruktor Tańca
  5. Sylwia Krajewska Trener Tańca

TAPING MEDYCZNO-SPORTOWY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

TENIS STOŁOWY

  1. mgr Katarzyna Osińska mgr Wychowania Fizycznego

TENIS ZIEMNY

  1. dr Mariusz Nocoń dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  2. mgr Adam Musiał mgr Wychowania Fizycznego

TERAPIA MANUALNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Bartłomiej Makaruk D.O. Fizjoterapeuta, Wykładowca Akademicki

TKANKI MIĘKKIE

  1. Daniel Wolski Fizjoterapia
  2. mgr Bartłomiej Makaruk D.O. Fizjoterapeuta, Wykładowca Akademicki

Trener Kalisteniki i Street Workout

  1. mgr Marek Pasierbski mgr Wychowania Fzycznego
  2. mgr Michał Chmiel mgr Wychowania Fzycznego
  3. mgr Piotr Szwiec mgr Wychowania Fzycznego

TRENER PERSONALNY

  1. Adam Hebda mgr Wychowania Fizycznego
  2. inż Magdalena Karasińska Nowak Inżynier Technologii Żywienia
  3. mgr Dariusz Jaciubek mgr Wychowania Fizycznego
  4. mgr Ireneusz Żak mgr Wychowania Fizycznego
  5. mgr Karolina Kostuch mgr Fizjoterapii
  6. Urszula Wołoszyn Intruktor Fitness, Trener Personalny

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

  1. mgr Ewa Nejman mgr Wychowania Fizycznego
  2. Paweł Zaremba Pedagog, Instruktor Sportów Walki

TRENING MOTORYCZNY

  1. Paweł Zaremba Pedagog, Instruktor Sportów Walki

Trening Umiejętności Społecznych

  1. mgr Jakub Chejna Socjoterapeuta
  2. mgr Maria Kocurowska mgr Psychologii
  3. mgr Rafał Lipka

UNIHOKEJ

  1. mgr Artur Kasperek mgr WF, Reprezentant Kadry Narodowej
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  1. Danuta Dubrawska mgr Wychowania Fizycznego
  2. dr Wiktor Tylek dr Nauk o Kulturze Fizycznej
  3. Karol Babynko mgr Wychowania Fizycznego
  4. Marcin Rodak mgr Wychowania Fizycznego
  5. Marta Świrdowska mgr Wychowania Fizycznego
  6. mgr Bartłomiej Cienciała mgr Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  7. mgr Dorota Tylutka mgr Pedagogiki
  8. mgr Ewelina Cienciała PSYCHOLOG, PEDAGOG
  9. mgr Jadwiga Szymańska mgr Pedagogiki
  10. mgr Judyta Kieruczenko
  11. mgr Justyna Bieniek mgr Turystki i Rekreacji
  12. mgr Michalina Roguska mgr Wychowania Fizycznego
  13. mgr Wojciech Piątkowski

ZDROWY KRĘGOSŁUP

  1. Iza Niedziółka Zdrowy Kręgosłup
  2. mgr Alicja Chrabańska-Czerwińska mgr Ekonomii
  3. mgr Ewa Wabik Zdrowy Kręgosłup
  4. mgr Karolina Kostuch mgr Fizjoterapii
  5. mgr Patrycja Rezler mgr Zarządzanie Biznes Sportowym