Kadra szkoleniowa


ADEPT Personal Trainer-Szkoła roczna

  1. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  2. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta
  3. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  4. mgr Klaudia Lampa Manager Sportu, Dietetyk, Trener Personalny

BIEGOWE

  1. mgr Dawid Matwijów mgr Wychowania Fizycznego

DIETETYKA KLINICZNA

  1. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  2. Monika Bazylczuk

DIETETYKA SPORTOWA

  1. Dominik Senyk Trener Personalny, Dietetyk
  2. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  3. mgr Karol Makiel Dietetyk
  4. mgr Michał Wandzel Dietetyka Kliniczna i Sportowa
  5. Monika Bazylczuk

FITNESS

  1. Agnieszka Wiśniecka Instruktor Fitness
  2. Joanna Zomerfeld (Instruktor Fitness)
  3. Katarzyna Pińska (Instruktor Fitness, Trainer Nike Poland)
  4. Magdalena Łojewska (Instruktor Fitness)
  5. mgr Agata Krzemińska Instruktor Fitness Warszawa
  6. mgr Agnieszka Jarek mgr WF, Instruktor Fitness
  7. mgr Anna Horobiowska Instruktor Fitness
  8. mgr Dorota Religa Instruktor Fitness Warszawa
  9. mgr Edyta Michalak Trener Personalny, Fitness
  10. mgr Edyta Szymkiewicz-Tarka Instruktor Fitness
  11. mgr Ewa Dul Instruktor Fitness
  12. mgr Hubert Wawryniuk trener personalny,instruktor Fitness,Trener przygotowania Motorycznego, tancerz.
  13. mgr Joanna Kwiatkowska mgr WF, Instruktor Fitness
  14. mgr Katarzyna Budny mgr WF , Instruktor Fitness
  15. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  16. mgr Katarzyna Santolak Instruktor Fitness
  17. mgr Maciej Karanowski trener personalny, instruktor fitness
  18. mgr Monika Budzicka mgr WF, Instruktor Fitness

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

  1. dr Marcin Grześkowiak Fizjoterapeuta
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  4. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław

KIEROWNIK WYPOCZYNKU

  1. dr Marek Janiak Kierownik Wypoczynku
  2. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B

KITESURFING

  1. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa

KOSZYKÓWKA

  1. mgr Anita Góźdź mgr Fizjoterapii, Instruktor Koszykówki

KULTURYSTYKA

  1. mgr Paweł Ciechan V-ce Mistrz Świata w Kulturystyce

KULTURYSTYKA - POZOWANIE

  1. Paweł Smolik Trener Personalny

ŁYŻWIARSTWO

  1. Ada Tymczak Instruktor Łyżwiarstwa
  2. mgr Martyna Chojnacka Instruktor Łyżwiarstwa

MASAŻ I i II

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ KLASYCZNY

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

MASAŻ SPA

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)

NARCIARSTWO ZJAZDOWE

  1. Bartek Witkiewicz Instruktor Narciarstwa
  2. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  3. mgr Grzegorz August Instruktor Narciarstwa
  4. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS
  5. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  6. mgr Marcin Horodecki Instruktor Narciarstwa

NORDIC WALKING

  1. mgr Kamil Dzietczyk mgr WF, Instruktor Nordic Walking i Lekkoatletyki
  2. mgr Sylwia Telatyńska Instruktor Nordic Walking, pedagog

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

  1. Jakub Sokołowski Ratownik medyczny
  2. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  3. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  4. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii
  5. mgr Mateusz Ferens mgr WF, Instruktor Pływania i PPP)
  6. mgr Paweł Oniszczuk

PIŁKA NOŻNA

  1. mgr Andrzej Góźdź (mgr WF, Trener UEFA A)
  2. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B
  3. mgr Sławomir Soliński (mgr WF, Trener UEFA A)

PIŁKA RĘCZNA

  1. mgr Janusz Szeszko Trener II klasy
  2. mgr Krzysztof Przybylski trener piłki ręcznej I klasy
  3. mgr Łukasz Kandora trener piłki ręcznej II klasy
  4. mgr Maciej Szestakow Instruktor Piłki Ręcznej
  5. mgr Wojtek Pieńczewski Trener II klasy

PŁYWANIE

  1. Bartłomiej Malinowski Instruktor Pływania
  2. Justyna Polak Instruktor Pływania
  3. mgr Aleksandra Zackiewicz Trener II Klasy Pływania
  4. mgr Bogusław Jarek Instruktor Pływania
  5. mgr Jakub Adam Trener II Klasy Pływania i Triathlonu
  6. mgr Jakub Słowikowski Trener II Klasy Pływania
  7. mgr Janusz Styrna mgr WF, Instruktor Pływania
  8. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  9. mgr Magdalena Pasieka mgr WF, Instruktor Pływania i Windsurfingu
  10. mgr Marcin Rodak Instruktor Pływania
  11. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  12. mgr Paulina Certa Trener II klasy w pływaniu
  13. mgr Rafał Wiak (mgr WF, Instruktor Pływania)
  14. mgr Sebastian Karczewski mgr WF
  15. mgr Sebastian Korus Instruktor Pływania
  16. Michał Żurek Trener II Klasy Pływania
  17. Piotr Sołśnia Instruktor Pływania
  18. Sandra Magdziak Instruktor Pływania

Prewencja w sporcie

  1. Dawid Gadula fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

  1. Dawid Gadula fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego
  2. dr Damian Pawlik Trener Przygotowania Motorycznego,

SAMOOBRONA

  1. Arkadiusz Strzelczyk Samoobrona
  2. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  3. mgr Kamil Sobol mgr WF, Instruktor Kajakarstwa, Trener Taekwondo
  4. mgr Tomasz Lewandowski (mgr WF, Instruktor Sztuk Walki)
  5. Tomasz Maziarz (Instruktor Sztuk Walki)

SIATKÓWKA

  1. dr Damian Pawlik Trener Przygotowania Motorycznego,
  2. Mariusz Wiktorowicz Trener siatkówki, Trener mentalny
  3. Marlena Mieszała Trener Siatkówki
  4. mgr Iwona Kandora Instruktor Piłki Siatkowej
  5. mgr Paweł Wrzeszcz Trener klasy mistrzowskiej piłki siatkowej
  6. mgr Rafał Jarząbski mgr WF, Trener Piłki Siatkowej
  7. mgr Ryszard Wolski (mgr WF, Trener Piłki Siatkowej)

SNOWBOARD

  1. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  2. Krzysztof Chmielewski (Instruktor CKKS)
  3. mgr Jacek Link mgr WF, Instruktor/Wykładowca CKKS

STERNIK

  1. mgr Paweł Oniszczuk

SURVIVAL

  1. mgr Wojciech Zarzeczny Instruktor Survivalu
  2. Sławomir Chilmon Instruktor Survivalu

SYSTEMY KULURYSTYCZNE

  1. Mariusz Król Trener Personalny
  2. Paweł Smolik Trener Personalny

TANIEC

  1. Jacek Bajor mgr WF, Instruktor Tańca
  2. Maciej Matczak Trener Tańca
  3. Marcin Węgrzynek Instruktor Tańca
  4. mgr Bartosz Skrzypek Instruktor Tańca
  5. mgr Dorota Kowalczyk Instruktor Tańca
  6. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  7. mgr Marta Czyż Instruktor tańca, choreograf.
  8. mgr Sylwia Krajewska Trener Tańca
  9. Wojciech Rozwałka zawodowy tancerz, instruktor tańca

TAPING

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Katarzyna Krzemińska mgr Fizjoterapii

TENIS STOŁOWY

  1. Barbara Czyżewska Instruktor tenisa stołowego

TENIS ZIEMNY

  1. Łukasz Korulski Trener Tenisa Ziemnego
  2. Maciej Dobaczewski Trener Tenisa Ziemnego
  3. Maciej Mikita (Trener Tenisa Ziemnego
  4. mgr Katarzyna Lubian Instruktor Tenisa Ziemnego
  5. mgr Tomasz Łaciński (mgr WF, Trener Tenisa Ziemnego)

TERAPIA MANUALNA

  1. mgr Kacper Półtorak Fizjotarapeuta

The Challenger Sale

  1. mgr Mateusz Mrozowski Trener Sprzedaży

TKANKI GŁĘBOKIE

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Eliasz Zientara mgr Fizjoterapii, Fizjoterapeuta Śląska Wrocław
  3. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta
  4. mgr Piotr Bitdorf fizjoterapeuta, nauczyciel anatomii , fizjologii i masażu

TKANKI MIĘKKIE

  1. lic. Daniel Wolski (Ratownik Medyczny)
  2. mgr Jacek Konieczny Fizjoterapeuta

TRENER PERSONALNY

  1. Artur Topolewski Trener Personalny
  2. Dominik Senyk Trener Personalny, Dietetyk
  3. Łukasz Grochowski (Trener MMA Okniński Team)
  4. Maciej Piotrowski Trener Personalny
  5. Mariusz Król Trener Personalny
  6. mgr Adrian Piechówka Trener Personalny
  7. mgr Dariusz Jaciubek trener personalny
  8. mgr Edyta Michalak Trener Personalny, Fitness
  9. mgr Hubert Wawryniuk trener personalny,instruktor Fitness,Trener przygotowania Motorycznego, tancerz.
  10. mgr inż. Łukasz Burnos Trener Personalny
  11. mgr inż. Małgorzata Szarkowska Trener Personalny
  12. mgr Jakub Gozdur Trener Personalny
  13. mgr Kamil Połojko mgr WF, Trener Personalny , Dietetyk Sportowy
  14. mgr Kamil Romanek Trener Personalny
  15. mgr Karol Makiel Dietetyk
  16. mgr Katarzyna Baranowska Trener Personalny
  17. mgr Katarzyna Pawlicka Instruktor Fitness
  18. mgr Łukasz Jendrychowski Trener Personalny
  19. mgr Maciej Karanowski trener personalny, instruktor fitness
  20. mgr Marcin Markuszewski Trener Personalny
  21. mgr Marta Cieślak Trener personalny, Instruktor Fitness
  22. mgr Mateusz Pawlikowski Trener Personalny
  23. mgr Maurycy Włoka (mgr WF, Trener Personalny)
  24. mgr Michał Domaracki Trener Personalny
  25. mgr Michał Wiszowaty mgr WF, Trener Personalny
  26. mgr Monika Kastelik Trener Personalny
  27. mgr Patryja Szydłowska (Trener Personalny Instruktor Fitness, Pole Dance)
  28. mgr Paweł Ciechan V-ce Mistrz Świata w Kulturystyce
  29. mgr Paweł Saniewski Trener Personalny, mgr WF
  30. mgr Piotr Kołodziejczyk Trener Personalny
  31. mgr Piotr Pardus Trener Personalny
  32. mgr Przemysław Wołoszyn Trener Personalny
  33. mgr Robert Banasiuk Trener Personalny
  34. mgr Szymon Antos Trener Personalny
  35. Michał Paćko
  36. Monika Bazylczuk
  37. Paweł Smolik Trener Personalny

TRENING MOTORYCZNY

  1. Mariusz Król Trener Personalny
  2. Paweł Smolik Trener Personalny

UNIHOKEJ

  1. mgr Artur Kasperek mgr WF, Reprezentant Kadry Narodowej
  2. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS

USG

  1. dr hab. Dawid Łochyński Fizjoterapeuta
  2. dr Marcin Grześkowiak Fizjoterapeuta

WINDSURFING

  1. Janek Lisewski Instruktor Narciarstwa
  2. mgr Maciej Michał Bajbak mgr WF. Instruktor/Wykładowca AWF i CKKS

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  1. mgr Bartłomiej Cienciała mgr WF i Fizjoterapii, Dyrektor CKKS
  2. mgr Karol Babynko Instruktor pływania i narciarstwa
  3. mgr Marta Świrdowska mgr WF, Trener UEFA B

ZDROWY KRĘGOSŁUP

  1. mgr Dorota Religa Instruktor Fitness Warszawa

ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA

  1. mgr Klaudia Lampa Manager Sportu, Dietetyk, Trener Personalny