Talenty i mocne strony - jak dostrzec dobro i pomóc dziecku je w sobie odkryć

Zapraszamy osoby pracujące z dziećmi (nauczycieli, animatorów kultury, edukatorów) na spotkanie, dotyczące tematu odkrywania mocnych stron i budowania poczucia wartości dzieci.

Jak zauważyć w dziecku człowieka? To kim naprawdę jest? Co daje i co może dać? Jak pomóc mu nie przegapić swojego talentu, pielęgnować go? Jak bez porównań, oczekiwań docenić dobro i wartość kilkuletnich ludzi?

Celem warsztatów jest zainspirowanie uczestników do rozwojowej pracy z dziećmi. Spotkanie ukierunkowane jest na uruchomienie potencjału i wykorzystanie indywidualnych zasobów nauczycieli do tworzenia wartościowych i odżywczych relacji z dziećmi.

Cena warsztatów: 1200 zł

Czas trwania: 4 godziny

Metoda prowadzenia warsztatów: Podstawą spotkania opartego na metodzie warsztatowej, będą proste ćwiczenia, zabawy i dyskusje wspierające rozwój osobisty dorosłych pracujących z dziećmi.

Prowadząca Warsztaty

Agnieszka Cienciała – kulturoznawczyni, animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego, pilot wycieczek. Ukończyła „Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową” oraz kurs „Asertywność Trenera” w Pracowni Psychologicznej "Spotkanie" rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne; uczestniczka projektu „Skuteczny Trener: Kreatywnośc-Zmiana-Efektywność” realizowanego przez Grupę TROP. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne i artystyczne dopasowane do potrzeb wszelakich grup: młodzieży, kobiet, seniorów… We własnym studio kreatywnym Ambientówka – realizuje niestandardowe pomysły na akcje artystyczne, działania reklamowe, animacje dla różnych grup wiekowych, warsztaty i szkolenia. Członkini Fundacji Barak Kultury oraz Stowarzyszenia Teatr Strefa Ciszy.

Procedura zgłoszenia

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Warsztaty.Talenty i mocne strony, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania