Granice, emocje, komunikacja w spotkaniu z dzieckiem - warsztaty dla nauczycieli, animatorów i edukatorów

Zapraszamy osoby pracujące z dziećmi (nauczycieli, animatorów kultury, edukatorów) na krótkie, ale intensywne spotkanie, dotyczące tematów tworzenia relacji międzyludzkich: współpracy, komunikacji, emocji i granic - własnych i innych ludzi (zwłaszcza tych mniejszych).

Podstawą spotkania opartego na metodzie warsztatowej, będą proste ćwiczenia i gry trenerskie, które uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas zajęć z dziećmi. Przygotujemy też "ściągę" z pomysłami na skuteczne zabawy rozwojowe m.in.: skupiające uwagę, pomagające rozwinąć umiejętności interpersonalne dzieci. Zabawy ze "ściągi" sprawdzimy w praktyce.

Celem warsztatów jest zainspirowanie uczestników do rozwojowej pracy z dziećmi. Spotkanie ukierunkowane jest na uruchomienie potencjału i wykorzystanie indywidualnych zasobów nauczycieli do tworzenia wartościowych, wzorcowych relacji z dziećmi.

Cena warsztatów: 1200 zł

Czas trwania: 4 godziny

Prowadząca warsztaty

Agnieszka Cienciała – kulturoznawczyni, animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego, pilot wycieczek. Ukończyła „Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową” oraz kurs „Asertywność Trenera” w Pracowni Psychologicznej "Spotkanie" rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne; uczestniczka projektu „Skuteczny Trener: Kreatywnośc-Zmiana-Efektywność” realizowanego przez Grupę TROP. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne i artystyczne dopasowane do potrzeb wszelakich grup: młodzieży, kobiet, seniorów… We własnym studio kreatywnym Ambientówka – realizuje niestandardowe pomysły na akcje artystyczne, działania reklamowe, animacje dla różnych grup wiekowych, warsztaty i szkolenia. Członkini Fundacji Barak Kultury oraz Stowarzyszenia Teatr Strefa Ciszy.

Procedura zgłoszenia

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

MEDACTIVE

Nr konta bankowego: 33 1020 1260 0000 0202 0170 3800
Tytułem: Warsztaty.Granice, imię i nazwisko kursanta

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: sekretariat@kursybp.pl lub tel: 531-176-688
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania