Pierwsza pomoc przedmedyczna

Podstawowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej pozwala na wdrożenie i uzyskanie umiejętności praktycznych udzielania pierwszej pomocy. Podczas kursu uczestnicy doskonalą układanie poszkodowanych w różnych pozycjach i wykonują resustytacje na manekinach. Zaaranżowane są również akcje ratownicze z zastosowaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki temu kursanci mają możliwość zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć się je opatrywać.

Kurs przeznaczony jest dla osób bez wykształcenia medycznego, dorosłych i młodzieży niezależnie od wykonywanego zawodu. Nie ma żadnych wymagań wstępnych.

Celem kursu Pierwszej Pomocy jest zdobycie przez uczestników umiejętności praktycznego udzielania pomocy w najczęstszych przypadkach, które mogą mieć miejsce zarówno w domu jak i w pracy. Na kursie skupimy się na nauczeniu kursantów prowadzenia reanimacji, postępowania w zakrztuszeniu, urazach i nagłych stanach chorobowych. Zapoznamy kursantów z zasadami bezpieczeństwa w trakcie udzielania pomocy. Forma kursu oraz sposób przekazywania wiedzy i umiejętności są w pełni przystępne i zrozumiałe dla osób bez wykształcenia medycznego.

Program kursu:

WYKŁADY

ĆWICZENIA

Cena kursu: 120 zł

Po kursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej każdy kursant dostaje zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej w MEDACTIVE prowadzą

mgr Paweł Oniszczuk

Kamil Rymowicz

Jakub Sokołowski 

Procedura zgłoszenia na kurs

Wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
Wpłacić 100 zł pierwszej raty (lub pełną kwotę) na konto bankowe:

Numer rachunku bankowego organizatora - M Bank

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała

Nr konta bankowego 08 1140 2004 0000 3702 6852 8371

Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
Z racji tego, że w szczególności przykładamy uwagę do jakości naszych kursów ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie 16 osób!

Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego e-mail: KONTAKT

 
Obecnie terminarz kursów instruktorskich jest pusty

Jeżeli podane powyżej terminy nie odpowiadają Państwu, możemy utworzyć termin kursu instruktora, trenera specjalnie dla Państwa.W tym celu prosimy o kontakt.

Wazne informacje i dokumenty do pobrania